Amant

Domů / Amant
Amant

Amant

Situační komedie ze současnosti o tom, jak je důležité a někdy i náročné vybrat správného ženicha.

Katka je na počátku své hudební kariéry, hlavně proto, že to chce její matka, učitelka hudby. Katce domů neustále chodí obdivné dopisy od jedné osoby. Matka jednou pozve tajného ctitele  na sobotní oběd. Kateřina má však svého Radka, který je herec a kterého také pozvala na sobotní oběd. Co teď? Naštěstí je Radek skvělým hercem, celé akce se chopí a Amanta sehraje. Vše jde dobře do té doby, dokud se ve dveřích neobjeví opravdový Amant, pan Pavel.
Tehdy začne ta pořádná hra, kde se ukáže, jak jsou Radek s Katkou schopni improvizovat. Celou situaci ale zkomplikují nováček policejního sboru a zasloužilá skautka, kteří dotváří dynamický sextet plný vypjatých situací.

Ochotnický soubor Forbína, z. s. (Jistebnice)

Ochotnický soubor Forbína působí v Jistebnici, nedaleko Tábora, již přes 150 let. Za tu dobu se odehrálo více než 450 her. Většinou se jedná o komedie, klasické hry pro širší publikum, pohádky. Divadelní představení bývají odehrána nejčastěji přímo v Jistebnici a občas v blízkém okolí. Počet repríz jedné hry je od 3 do 10. Soubor má aktuálně asi 40 členů, aktivních ovšem podstatně méně.

Více informací: