PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO! Milá matko…

Domů / PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO! Milá matko…
PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO! Milá matko…

PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO! Milá matko…

Vážení divadelní přátelé, s politováním vám musíme oznámit, že divadelní představení Milá matko… muselo být zrušeno. Věříme, že si z nabídky TDJ vyberete jiné představení.

 

Matka nesnesitelně zasahuje do synova života a on se od ní snaží dostat pryč. Když se mu to povede, začne mu matka chybět a vrací se zpátky. Během toho procestují celou Ameriku a část Indie. Celá komedie je vyprávěná formou dopisů, které Sheldon píše matce a matka Sheldonovi.

Divadelní spolek Kroměříž

Divadelní spolek Kroměříž vznikl pod tímto názvem v roce 2006 a navazuje na dlouholetou tradici ochotnického divadelnictví v Kroměříži. První zmínka o ochotnickém divadle ve městě je z roku 1863. Spolek každý rok připravuje dvě až tři premiéry a nabízí divákům i předplatné. Sezonní předplatné obsahuje sedm představení ochotnických spolků z celé Ceské republiky. Od roku 2008 spolek organizuje Divadelní festival Ludmily Cápkové, který je koncipován jako postupový, s možností postupu na festival mladého amatérského divadla FEMAD Poděbrady. Pravidelně se zúčastňuje postupových přehlídek a své hry uvádí po celé republice. Svojí činností se snaží v maximální možné míře podporovat dění v regionální kultuře a při práci dává prostor všem, kteří se chtějí zapojit ať už jako organizační pracovníci, technici anebo herci.

 

 

Více informací: