Dokud se randí
Dokud se randí
Dokud se randí
Dokud se randí
Dokud se randí
Dokud se randí

Dokud se randí

Letí to, ani se nenaděješ a ohlížíš se na všechny křižovatky, kterými jsi prošla, a zvažuješ, jestli všechna odbočení, byla ta správná. A teď? Teď už není na co čekat. Zařadíš rychlost a valíš k cíli. Jen vlastně asi ani nevíš, co pro tebe tím cílem je.

MonAmour Mnich

Soubor MonAmour je založen na dlouholeté úspěšné spolupráci Moniky Novákové a Bety Minářů. Poté, co se Monika přestěhovala do Mnichu a Bety zakotvila svůj pracovní život v Jindřichově Hradci, bylo jasné, ze Mnich bude tou správnou domovskou scénou. Mají za sebou nastudování mnoha inscenací a řadu ocenění. Nejvýznamnější ocenění ale bezesporu přišlo ještě pod hlavičkou původního souboru (DS Tyl Dačice) s Modelkou XXL. S tímto představením zvítězily na Národní přehlídce divadel jednoho herce 2019 a byly zařazeny na program na Jiráskova Hronova, který je pro ochotníky metou nejvyšší.
Představení již uvedly v mnoha koutech České republiky od Hradce Králové, Klatov, Písku, přes Dačice, Pardubice či Českou Kamenici. A letos přidaké do výčtu i Třešť. Soubor se zaměřuje výlučně na divadlo jednoho herce. V roce 2022 nastudoval autorskou inscenaci s názvem Dokud se randí.

Více informací: