Zkrat
Zkrat
Zkrat

Zkrat

Zkrat je situačně nabitá komedie, která přináší divákovi novou zajímavou zkušenost. Stačí jedna událost a navzdory všemu původnímu očekávání se příběh stává naprosto nepředvídatelným.
Milovník žen a požitkář Paul Achard se rozhodl radikálně změnit život a pro svou novou životní etapu si všechno naplánoval do nejmenšího detailu. Nenápadně opustí nic netušící manželku. Prodá vlastní firmu do Ruska za 3 miliony euro. Vybere si tu nejkrásnější ze svých milenek a s tou začne svůj nový život na Bali. Pověří svého nejlepšího kamaráda, aby mu kryl záda. A pak bude mít všechno, na co si vzpomene. Když ale osudný den „D“ dojde ke zkratu trouby a jeho zasáhne elektrický proud, najednou si nevzpomíná vůbec na nic. A tak jeho „nová životní etapa“ naráz dostává úplně jiný rozměr.

Divadlo Na hlavu, Olbramovice

Divadlo Na hlavu je brněnský spolek mladých nadšených amatérů, kteří se rádi podělí o svůj elán s diváky a přinesou jim trochu humoru a nadsázky do dnešní uspěchané doby. Divadlo funguje od roku 2017, především po menších brněnských scénách, kde úspěšně odehrálo několik komediálních her.

Více informací: